L

AUTOŠKOLA

MOTOŠKOLA

AUTODOPRAVA

LEDNICE NA MORAVĚ

ZAVOLEJTE NÁM

+420 603 711 947

Nákladní automobil C

Nákladní automobil skupina C – řízení motorových vozidel s max. přípustnou hmotností nad 3 500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob; smí být připojeno přípojné vozidlo s max. přípustnou hmotností do 750 kg

Podmínky pro udělení řidičského průkazu:

  • věk 18 let, zdravotní a odborná způsobilost,
  • žadatel je držitelem skupiny B

 

Rozsah výcviku:

Rozsah výuky a výcviku odpovídá zákonu č. 247/2000 Sb. (o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů) v platném znění.

Teorie: 3 hodiny : výuka předpisů o provozu vozidel, 3 hodiny : výuka o ovládání a údržbě vozidla, 3 hodiny : výuka teorie řízení a zásad bezpečné jízdy, 1 hodina : výuka zdravotnické přípravy, 1 hodina : opakování a přezkoušení

Praxe: 18 hodin : výcvik v řízení vozidla, 4 hodiny: výcvik praktické údržby, 4 hodiny: praktický výcvik zdravotnické přípravy

 

NOVĚ!!!

REKVALIFIKACE na řidiče ve spolupráci s ÚŘADEM PRÁCE

Od roku 2012 může každý registrovaný UCHAZEČ o práci požádat ÚŘAD PRÁCE o úhradu zvolené rekvalifikace až do výše 50 000 Kč.

Využijte této příležitosti a zvyšte své šance na trhu práce! POMŮŽEME VÁM! Spokojenost našich klientů s výbornými výsledky rekvalifikačních kurzů stále narůstá!

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny dotazy a poradíme s žádostí o zařazení do vybrané rekvalifikace na ŘIDIČE-PROFESIONÁLA!

NABÍZÍME rekvalifikační kurzy na řidiče z povolání (délka kurzu cca 2 měsíce) = řidičský průkaz „C, C+E, D“ a PROFESNÍ OSVĚDČENÍ, konzultace a pomoc s vyplněním žádostí pro ÚP, flexibilní časy jízd, vše na základě osobní dohody s profesionálními instruktory v přátelské atmosféře s individuálním přístupem k jednotlivým klientům!!!